diary

February 10, 2013

10. února 2013 v 20:12 | krist
Ahoj lásky.
Tak co, jak se vám žije? Já si užívám teda až na malou věc, která je pro mě nejvíc podstatná - wifi. Trošku tady není, nebo spíš je, ale nefunguje nebo je pomalá. Bože, jak nemůže mít penzion fungující wifi? Ach jo, ale nebojte, já se na tu wifi nějak dostanu! Ta sjezdovka co tady je.. bože, já myslela, že se zabiju! Nahoře je modrá, uprostřed něco mezi modrou a červenou a ten konec je snad černej (určitě nemůže být černej, bude asi tak červenej ! XD). Když jsem to poprvý viděla řekla jsem si: A doprdele! Však všechno je jednou poprvé.
Bo-že můj ! *o* On je tak úžasnej ! *w* No jo, já si prostě umím vybrat ! XD *le dead !
Jdu se dívat na Let's Dance 2, mějte se lásky ^-^

February 08, 2013 - go to mountains

8. února 2013 v 22:20 | krist
Pěkný večer.
Tenhle týden je vážně suprovej ! (y) V pondělí nejdu do školy, v úterý píšu test ze zemáku, kterej tak nehorázně miluju (ironie lidi), málem mě zkouší z fyziky, ve středu v hudebce nemůžu zpívat, v dějáku nehorázná nuda, v ájině mě zkouší (naštěstí jsem dostala 1-), v těláku necvičím a zrovna hrajou moji oblíbenou přehazku a ve čtvrtek a dneska jsem doma. Fakt super tejden!
A jinak, jak se máte? Já požírám mentolovou čokoládu, dodívala jsem se na Ledově ostří a mám se fajn. Jak jenom vidím ten koktejl, ty jahody.. hm, hned bych se tí přepila a přežrala. Prostě už se nejvíc těším na léto, bazén, koktejly, snad i nějakej ten drink si dám (samozřejmě nealkoholickej, co si to o mně myslíte ? XD).

Lásky ^-^ zejtra jedu na hory a vrátím se až v úterý ale plně funkční budu až ve středu. Mamka si ale bude brát netbook takže ji nějak přemluvím a přidám nějakej ten článeček, možná i nějaký fotky (chápete to, fotky! zase nikdo nechápe ! XD) jak se mi žije atd. Tak jo, já asi poběžím jelikož za dnešek jsem toho napsala na mě až moc a jsem nějaká unavená, zítra musím být fit ! XD Těším se na to lyžování, možná si pamatujete jak jsem vám psala jak tam není sníh že? Prej už tam je, a pokud ne tak budeme muset jezdit někam dál na prudší svah - jo, to bude asi lepší, ten u hotelu je údajně mírnej, tzn. nic pro mě ! XD
Mějte se, dobrou noc ^-^

February 08, 2013

8. února 2013 v 16:46 | krist
Hezké odpoledne.
Dneska jsem doma sama už asi od devátý hodiny ráno. Dokážete si živě představit co ten celej den dělám? Ano, notebook telka notebook telka notebook telka notebook telka. Bože, já se z toho asi zcvoknu. Asi si teď říkáte proč třeba neodpočívám že? Já jsem totiž nehoráznej blb a když mě bolí hlava tak do toho notebooku čumím ještě víc a víc. No jo, seznamte se s krist.
Co vy a rtěnky? Jak na tom jste? Používáte je? Já osobně používám spíš lesk ale rtěnku jsem dostala na Vánoce a jsem s ní víc než spokojená. Tyhle od MACu jsou strašně neodolatelný, mají krásný barvy. Jo, a zase tady máme svetry. Bože, já jsem fakt posedlá. Ale moje sbírka se už zvětšuje (svetry mám 4 a svetříky taky 4 - teda pokud počítám dobře). Asi před hodinou mi mamka volala a říkala mi, že mi nějaký koupila v Terranově takže moje sbírka se zvětší aspoň o jeden kousek každého druhu.

February 07, 2013

7. února 2013 v 17:48 | krist
Přeji ne moc pěkný den.
Víte, já jsem zase chcíplá. A to jsem v úterý a ve středu šla už do školy. Ale víte co je na tom nejhorší? My jedeme v sobotu na hory na Šumavu a já jsem nemocná. Já chci lyžovat bože! Jenže on tam není sníh, heh. Zpáteční cestou jsme to měli vzít přes Aquapalace v Praze, ale nevím jestli to vyjde když jsem nemocná, ale víte, já tam chci tak nehorázněconejvícstrašněmoc jet. Mně z tý nemoci vážně hrabe, ale nejspíš jenom psychicky. Fyzicky se mi nechcou vymýšlet ani vazby na duo a to už je co říct - kdyby někdo nevěděl, je to taneční dvojice, samozřejmě v hip-hopu, o žádný latinsko-americký tance vážně nemám zájem.
A jsou tady zase, svetry svetry svetry, ta fotka se mi strašně líbí. A už konečně chci nějaký to tričko s křížem, nejsem věřící, ale tyhle věci se mi hodně líbí. A co vy, jaký máte názor na svetry a kříže?

February 03, 2013

3. února 2013 v 22:30 | krist
Přeji pěkný večer a dobrou noc.
Omlouvám se, že jsem nepřidala žádný článek - jsem nemocná. Teplota mi naštěstí slezla, včera jsem měla 38,4 ale mám rýmu a bolí mě v krku - trošku nachlazená. Piju colu, beru mucosolvan a pochutnávám si na přesnídávce se sušenkama pro mimina - ale nevěřili byste jak jsou dobrý. Zítra jsem ještě doma, do školy nejdu - ano, bohužel, však každý ví jak já školu miluju.
Miluju svetry a svetříky, ale mám jich málo. Ale nikdo nepřekoná toho, koho miluju. Ano, však vy víte, že? Justeeeeeeeen.
Mějte se, dobrou noc ^-^

Hello Beliebers.

31. ledna 2013 v 20:44 | krist
Ahojte. První věc, kterou bych chtěla zmínit je ta, že jsem Belieber. A pokud ti to nějak vadí nebo Justina nemáš rád tak si můžeš dát odchod. Neměla jsem ráda, nemám ráda a ani ráda mít nebudu haters. Okey, nemáš ho rád/a ale nemusíš mu nadávat do gaye atd. Je stejnej jako každá ostatní star, tak nechápu co proti němu všichni máte. Zpívá jako teplej? Vypadá jako teplej? Nejste trošku na omylu zlatí?! Dost už 'hádání.'
Blog je prostě hlavně o Justinovi - ne vůbec ne když se blog jmenuje 'littlebelieber' že? Takže čekejte, že vás budu zaplavovat milionem jeho fotek, blog je totiž jenom pro Beliebers. Pokud nejsi Belieber, ale Justina máš rád/a tak vítej!
So byebye haters ^-^
 
 

Reklama